ENG info@karincapano.com     +90 212 879 04 05     Beylikdüzü OSB. Mah. Mustafa Kurtoğlu Cad.13/Z Beylikdüzü / İSTANBUL

Hakkımızda


            Karınca Pano Mühendislik, Elektrik sektörünün AG uygulamaları alanında kazanılmış 20 yıllık bir tecrübe ile kurulmuştur. Alçak gerilim pano uygulamalarında, işveren ihtiyacı olan tüm konularda (fiyat, kalite, teslim süreleri, servis vb.) istikrarlı, sürekliliğe dayalı ve fayda mühendisliği vizyonu ile yola çıkmıştır.

            Başladığı bu yolda ürün ve sistem tedariği sağlayan değil, iş ortağı olma prensibini hedeflemiştir. Çünkü alçak gerilim panolarının en temel 2 fonksiyonun önemini bilmekteyiz.
            1. İşletmecinin can güvenliğini korumak
            2. Binanın, tesisin elektrik ihtiyacını, sorunsuz ve sürekli sağlamak.
Bu sebeplerden dolayı biliyoruz ki, Alçak Gerilim Pano İmalatı, Eğitim, Bilgi, Tecrübe ve sorumluluk gerektiren bir iştir.

            Karınca Pano Mühendislik, Avrupa'nın en büyüklerinden, Dünyanın da sayılı firmaları arasında bulunan ABB Elektrik Pano partnerliği yapmaktadır. Yine Ülkemizin en güçlü markalarından olan EAE PanelMaster Pano imalatları yapmaktadır.

            İnsanın ve şirketlerin en önemli değerinin ve birikiminin yıllar içerisinde edindiği bilgiler olduğu düşüncesiyle sektörümüzde edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri ve yine sektörümüzde edineceğimiz bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşabilme fırsatı bulabilmek en temel isteğimiz ve motivasyonumuzdur.Adres


Beylikdüzü OSB. Mah.
Mustafa Kurtoğlu Cad.13 / Z
Beylikdüzü / İSTANBUL

Telefon


T : +90 212 879 04 05
F : +90 212 879 04 06

E Posta


info@karincapano.com

Karınca Pano © 2019

Hakkımızda


20 yılı aşkın sektör tecrübesine (14 yıl EAE Pano şirketinde Genel Müdür Yardımcısı, 4 yıl ortak olarak ABB Pano partnerliği) sahip kadrosuyla Karınca Pano olarak; 1500 m2 imalat alanıyla gelişmeleri ve artan rekabet koşullarına paralel olarak, müşterilerimize hızlı ve etkin çözüm ortaklığı misyonu ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektördeki ihtiyaçlara sürekli olarak cevap verme azmindeyiz.

Sahip olduğumuz güçlü tamamı mühendislerden oluşan teknik kadromuz ile bulunduğumuz sektörü yakından takip ederek, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen sıralarda olacak seçkin ve tercih edilen bir kuruluş olmak ve dünyada önde gelen (ABB - EAE PANELMASTER - WEİDMÜLLER) üretici firmalar ile iş birliği yaparak hizmet alanımızı geliştirme hedefindeyiz.

Sektörde geçirdiğimiz 20 Yıl sürecinde yapmış olduğumuz referansların bizlere kattığı değerler ile  her zaman siz değerli müşterilerimize yenilikçi analitik çözümler sunmaktan onur duyacağız.


Adres

Beylikdüzü OSB. Mah.
Mustafa Kurtoğlu Cad.13 / Z
Beylikdüzü / İSTANBUL

Telefon

T : +90 212 879 04 05
F : +90 212 879 04 06

E Posta

info@karincapano.com

Karınca Pano © 2019